האירועים שלנו

הטלוויזיות החכמות של סמסונג משנות צורה כדי שלא לכער את עיצוב הפנים

חזרה לכל מאמרים > facebook twitter plus mail fax

3

לכל מי שמעריך עיצוב פנים, החלק הגרוע ביותר בקנייה של טלוויזיה גדולה הוא לא המחיר, כי הוא כבר לא בשמים, אלא העובדה שעכשיו מתנוסס לעין כל מלבן שחור וגדול שתלוי על קיר הסלון כמו חור שחור שמאכל את הטעם הטוב.

ובכן, לא עוד. סמסונג החליטה שדי לכיעור והחלה לעצב פתרונות לבעיה. החדשני ביותר הופיע במאמר שכתבנו בחודש שעבר, אבל עדיין לא יצא לשוק. בינתיים, ישנם שני פתרונות נוספים שכדאי לכם לשקול. הנה הם לפניכם.

1. The Frame (המסגרת)

מתוך שיתוף הפעולה של סמסונג עם סטודיו העיצוב Fuseproject, נוצרה The Frame – טלוויזיה שכשהיא איננה בשימוש, הופכת לתמונה.

בזכות הלוח המגנטי, אפשר לשנות את מסגרת התמונה ולבחור במסגרת שחורה, לבנה או עץ. במקום לכבות את הטלוויזיה, היא נכנסת למצב אמנות ומציגה מעל 100 יצירות אמנות שנאצרו על ידי סמסונג, מתמונות שמן ועד אמנות דיגיטלית ותמונות ארכיטקטוניות.

כדי לאפשר לה להפוך ליצירת אמנות לכל דבר, חיבור הטלוויזיה לחשמל הוא בלתי נראה ועשוי מחוט דק ושקוף.

2. T4K QLED

הטלוויזיות החדשות של סמסונג, שהושקו השנה, מאפשרות בחירה ב-Ambient Mode או מצב אווירה. מצב זה מאפשר לטלוויזיה להתמזג עם הקיר שמאחוריה. איך זה עובד? ובכן, אחרי שתולים את הטלוויזיה, המשתמשים מצלמים את הקיר שמאחוריה. כך, הטלוויזיה יוצרת שומר מסך זהה וכמו זיקית, הופכת לכמעט בלתי נראית. הדבר היחידי שנותר הוא המסגרת, שעדיין תעמוד ביניכם ובין הנירוונה של העיצוב המושלם.

ה- Ambient Modeגם מאפשר בחירות תצוגה נוספות, כמו מעלות החום ושומרי מסך שונים.

שתי הטלוויזיות אמנם אינן מושלמות, שכן האחת רק מתקרבת למראה של יצירת אמנות שתלויה על הקיר, אבל עודנה סובלת מתאורה שאיננה טבעית לתמונה רגילה, והשנייה עדיין מותירה חותם של מסגרת, אבל נכון לזמן זה, סמסונג פיצחה את הקוד שלקח אותנו 90% מהדרך לפתרון המושלם.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם