האירועים שלנו

הקרוון החדשני שכולם מדברים עליו

חזרה לכל מאמרים > facebook twitter plus mail fax

2

צילום מסך מסרטון DüsselVlog

אס-קרבן (sCarabane), הוא קרוון רב-צדדי שמסתובב על צירו ומפיק בעצמו את האנרגיה הדרושה לו בעזרת טכנולוגיות נקיות שמאפשרות לדיירי הקרוון להיות מנותקים מרשת החשמל. הקרוון בנוי על גבי מסלול מעגלי שמאפשר למבנה להסתובב 360 מעלות וכך לעקוב אחר אור השמש ולרתום אותו לטובת האנרגיה הסולרית. מראה פרבולית מותקנת על גג הקרוון ועוקבת אחר השמש, כאשר טורבינת רוח טלסקופית מורכבת על ציר אנכי ומסוגלת לייצר עד 500 וואט של חשמל נקי, בעוד התאים הסולריים משלימים את החסר ומוסיפים 500 וואט משלהם.

הקרוון המסתובב מצויד בקיר מודולרי מתקפל שנפתח ומחבר את הפנים עם החוץ. הוא מכיל חדר שינה ראשי וחדר ילדים, כששניהם יכולים להיפתח החוצה בעזרת דלת גדולה. בנוסף, תמצאו בקרוון החדשני הזה חלונות (גם בתקרה) שמאפשרים לשלוט בעוצמת השמש שחודרת פנימה, מטבח מאובזר ופינת אוכל עם מיטה נוספת לאורחים. אזור האמבטיה הוא רב תכלתי וכולל מקלחת, שירותים, כיור ומכונת כביסה קומפקטית. בחלקו האחורי של הקרוון מורכב מעין חלון בועה חדשני מסתובב שמכניס פנימה את האור הטבעי ומציע תצפית נהדרת על הנוף שבחוץ.

וכשרוצים להעביר את האס-קרבן למקום אחר, פשוט מקפלים אותו למחצה (תהליך שאורך כחצי שעה) וגוררים אותו ליעד הבא. וכשמגיעים… פורשים אותו מחדש.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם