האירועים שלנו

התאורה באיצטדיון של אתלטיקו מדריד עולה לגבהים חדשים

חזרה לכל מאמרים > facebook twitter plus mail fax

2

תארו לעצמכם משחק כדורגל כאשר במחצית האיצטדיון מתחיל לפעום באורות צבעוניים גם בפנים וגם בחוץ… נשמע מדהים לא? ובכן, זה לא נגמר בזה באדטדיון המחודש של אתלטיקו מדריד. החוויה מתחילה עוד כשאתם רחוקים מהמקום. את התאורה המדליקה בחזית האיצטדיון תוכלו לראות ממרחק כשהיא מנצנצת בצבעי הקבוצה ומושכת אתכם פנימה, יחד עם כל האוהדים האחרים. ואם זה לא מספיק כדי להפוך את חוויית הספורט להרפתקה אמיתית, שאגת האוהדים מתוגברת באמצעות תאורה דינמית ענקית, שפועמת יחד עם המוסיקה ומתכווננת בהתאם לאירועים שמתרחשים במגרש במהלך המשחק.

זוהי החוויה שממתינה לאוהדי הכדורגל באיצטדיון החדש של אתלטיקו מדריד, אשר ממוקם בלב ליבה של בירת ספרד (מיד אחרי שתתקיים חנוכת הבית הרשמית לעונת 2017/18).

קיבולת של 67,000 צופים ותאורת LED דינמית בחזית המבנה, יוצרות דרמה נוספת, מלבד המשחק עצמו, שתלהיב את האוהדים ברגע שבו יראו את האיצטדיון מרחוק. אמנם צבעי קבוצת הבית הם אלה שמאירים את החזית החיצונית אבל במהלך המשחק, כאשר הקבוצה היריבה מבקיעה שער, אפשר להחליף את צבעי תאורת החזית. התאורה הדינמית מאפשרת לשנות במהירות את צבעי הנורות בהתאם למתרחש במשחק. בדרך זו גם האוהדים שנותרו בחוץ יכולים לעקוב אחר האירועים שמתרחשים בפנים.

בנוסף לעיצוב התאורה החיצונית, גם תאורת ה-LED הפנימית החדשה מביאה חיים חדשים לאוהדים שצופים במשחק מהיציעים או מהבית, עם גג מיוחד (שיוצר על ידי VayaFlood של חברת פיליפס) מצויד בתאורת LED שיכולה להציג יותר מ-16 מיליון צבעים. את תאורת המגרש אפשר להפעיל גם באופן עצמאי וגם בו זמנית עם תאורת החזית ובכך ליצור תצוגה מלוכדת מיוחדת במינה.

ולבסוף, השתתפות באירוע ספורטיבי אינה שלמה ללא אוכל ושתיה, ואכן שיטוט בשטחי האירוח של איצטדיון מדריד לא יאכזב והאוהדים יוכלו להמשיך ולראות את זוהר תאורת ה-LED המרשימה כם משם.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם