האירועים שלנו

מראה חכמה שגם מודדת משקל וגם מעריכה מצב בריאותי

חזרה לכל מאמרים > facebook twitter plus mail fax

Naked Labs_InHome7

* תמונה ראשית: Naked Labs

 Naked Labs היא חברת סטרט-אפ מסן פרנסיסקו שהחלה לשווק מראה תלת ממדית חכמה שכוללת גם משקל מסתובב. לאחר שהוא מתחבר לאפליקציית המובייל, המשקל בונה מודל תלת ממדי של גופו של המשתמש ולאחר מכן עוקב אחרי שינויים פיזיים. כך, יכולים משתמשים לעקוב מקרוב אחר ההתקדמות שלהם לקראת מימוש יעדי כושר גופני ועיצוב הגוף.

 

NakedApp_measurements_white

תמונה: Naked Labs

מערכת Naked מורכבת משלושה חלקים. הראשון הוא מראה חכמה שבה מוטמעים שלושה חיישני עומק לסריקה תלת ממדית, מערכת מיצוב מונחית לייזר שעוזרת למשתמש לעמוד בתנוחה המושלמת וגם מעבד נתונים שלוקח את 4 הגי'גה של נתונים שנוצרים מכל סריקה של המערכת ומייצר מהם מודל שימושי.

החלק השני הוא משקל מסתובב שאותו יש להציב על גבי משטח ישר (הוא יכול לעמוד גם על שטיח). המשקל פועל על סוללות שמוטענות על ידי חיבור ישיר למראה, שמחוברת לנקודת חשמל. המשתמש נעמד על המשקל, מתייצב בתנוחה הנכונה ואז מסתובב למשך 15 שניות בזמן שהמראה בוחנת כל מילימטר בגופו.

החלק השלישי והאחרון הוא האפליקציה, שאליה נשלח המודל התלת ממדי שנוצר על ידי המראה החכמה אשר מציג מדדים של היקפי חלקי הגוף השונים. כך בונה המערכת מדדים של אחוזי שומן, מסת שומן, מסה רזה (היא מסת הגוף ללא השומן) ומשקל כולל. על פי כל אלה, המערכת מספקת מדדים שאיתם היא מעריכה את הבריאות הכללית של המשתמש וההתקדמות לקראת יעדי הכושר הגופני שלו.

הפיתוח הראשוני התבצע באמצעות מימון המונים ולאחריו הצליחה Naked Labs לגייס 14 מיליון דולר נוספים כדי לבנות את המוצר.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם