האירועים שלנו

פלטפורמה חדשה תאפשר לכם לשמור על תקציב מאוזן של פרויקט הבנייה

חזרה לכל מאמרים > facebook twitter plus mail fax

2

כמעט שלא תמצאו פרויקט בנייה שבו התקציב לא מכביד על החלטות העיצוב. כדי להימנע ממצב זה, אל תתנו לעיצוב לשלוט בתקציב – עדיף שהתקציב ישלוט בעיצוב! ועשו זאת כבר בשלב טרום הבנייה. גישה זו מציעה לכם, הקבלנים, האדריכלים והמעצבים, לתכנן לאחור את כל עלויות הבנייה ולמקסם את התקציב שבידיכם.

איך עושים זאת בקלות?

3

פלטפורמה חדשה לתכנון פרויקט הבנייה, שמספקת גם מודל תלת ממדי וגם את העלויות של כול אחד מגורמי הבנייה, מאפשרת עכשיו דרך קלה לאומדן עלויות. הפלטפורמה של קבוצת BeckTech נקראת Destini Estimator והיא מסייעת לבעלי הבית להגיע להחלטה ריאלית אשר תיתן את התמורה הטובה ביותר.

החלטות עיצוב ותכנון מושכלות בזמן אמת

בעזרת הפלטפורמה תוכלו לכנס לישיבה את האדריכל, קבלן הבנייה והבעלים, לזרוק רעיונות ובו בזמן לבצע על גבי התוכנה שינויים בעיצוב הבית. למשל, אם בעלי הבית שואלים: ״מה אם נדחוף קצת פנימה את החלק הזה של הבניין, או מה אם נוסיף עוד חדרים, איך זה ייראה ומה תהיה העלות״? אפשר להראות להם מיד את ההשפעה של כל אחת מהבחירות שלהם כבר במהלך הפגישה, גם מבחינת העיצוב וגם מבחינת העלויות.

שיתוף פעולה חוצה תפקידים

על מנת להגיע לאותו יעד, חייבים צוות מתכנני הבנייה, האדריכל והמעצב לצאת מנקודת מוצא משותפת בעת ובעונה אחת, לשמור על תקשורת זורמת ולעבוד יחד. התוכנה מאפשרת לכול בעלי התפקידים לבדוק יחדיו את האפשרויות ולהציג את הבחירות שלהם בפני בעלי הבית כדי שיוכלו לקבל החלטות מושכלות.

התוכנה של back-technology מכילה נתוני עלות היסטוריים, חבילות עיצוב וסוגים שונים של חדרים. בעזרת התוכנה יכול צוות התכנון ליצור במהירות מודל שמבוסס על מגוון של הנחות ולספק למעצבים את תכנית הבנייה. למעשה, התוכנה מאפשרת לאדריכלים להתמקד ביצירתיות ולקבל את התמחור במהירות וללא מאמץ.

צוות בעלי התפקידים אמור לעקוב ברציפות אחר התקדמות הפרויקט מול התקציב המקורי. עדכון הנתונים לאורך כל הדרך מאפשר להם להבין את משמעות העלויות של כל שינוי שיתבצע בשטח.

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם