אודות KASHTAN Group

LIVING ENERGY

קבוצת קשטן מהמובילות והוותיקות בענף החשמל ובעלת מוניטין רב של מעל 90 שנה.

מאז יום היווסדה בשנת 1932, ע"י יצחק קשטן ז"ל ועד היום, הקבוצה ממוקדת באפיון, אספקה וליווי פרויקטים הנדסיים לתשתיות, מבני ציבור, מבני תעשייה ומבני מגורים.

אנו מתמחים במתן מגוון פתרונות של מוצרים ומערכות בתחומי תעשייה, אזורים נפיצים, ציוד ללוחות חשמל, כלי עבודה, מערכות בית חכם, התקנים משולבים, כבלים מיוחדים, תאורת חוץ, אצטדיונים וספורט, מנהרות, אזהרה, מנחתים ומסלולים, תאורת חרום ועוד.

כיום הקבוצה מייצגת בלעדית כ- 40 מותגים מובילים בעולם בתחומים שונים כגון:  Philips Lighting  Hensel  ,Crouse-Hinds ,Ceag by Eaton, Palazzoli, Cembre ,Simon ,Legrand, Bticino ועוד.

90 שנות ניסיון מעמיק, מומחיות והצלחות רבות, מיצבו את הקבוצה כמובילה בתחומה, עם טביעת אצבע בולטת בפרויקטים מהגדולים והמאתגרים ביותר בענף החשמל והתשתיות בישראל.

צוות היועצים שלנו מעמיד לרשות לקוחותינו שנים של ניסיון לצד מומחיות ממוקדת בתחומי העיסוק של חברתינו
מה שהופך אותו באופן הטבעי להיות השותף המקצועי הטוב ביותר לצעוד לצידו בעבור: אדריכלים, מהנדסי חשמל, יועצי חשמל, מנהלי פרויקטים, יועצי תאורה ומעצבי פנים ועוד.

"בזכות עבודה קשה המשלבת נשמה, חזון, ציונות, ידע וערכים אנו מצליחים  בכל פעם מחדש לנפץ את תקרת הזכוכית בהיבטים של איכות ובטיחות ולהביא אל השולחן את ערך החדשנות לכל פרויקט קטן כדגול "

הסיפור שלנו

קורותיה של משפחת קשטן שזורים, בהקמת העיר תל אביב-יפו ופריחתה. להתפתחות הגדולה של העיר תרמו העלייה הרביעית והעלייה החמישית (1924-1939) שבהן זרמו לעיר עולים רבים ממרכז אירופה. בתקופה זו היא החלה לקבל את הצביון הבורגני-בלייני שלה. בין העולים היו שני חברים בני 10 אברהם אושרוביץ ויצחק קשטן, אשר עם התבגרותם נשלחו ללמוד את מקצוע ה- "חשמל".

בסיום לימודיהם עבדו השניים כמתמחים במפעל של סימנס ובשנת 1932 קיבלו כל אחד 25 לירות סטרלינג ויחד פתחו את חנות החשמל ברחוב אלנבי 121, כשהרחוב היה מדרכה והרבה חול. עד מהרה חזר אברהם לתחום הטקסטיל ויצחק נשאר לנהל את חנות החשמל. הציוד שנמכר יובא מאנגליה, צ'כיה ומעוד מדינות באירופה וכלל מפסיקים משוריינים, מפסיקים ביתיים, נתכים מחרסינה קופסאות וצינורות מבקליט ומתכת.

עוד על ההיסטוריה שלנו

הצוות שלנו

בועז קשטן

יו"ר קבוצת קשטן

עופר קשטן

מנכ"ל

תמיר מנצור

סמנכ"ל מכירות התקנים חכמים

דגנית מרשק

סמנכ"לית כספים
שלומי אדרי - מנהלת תחום מוגן פיצוץ

שלומי אדרי

סמנכ"ל מכירות חטיבת תעשייה

מורין ימפולסקי

מנהלת שיווק

סופי שמסיאן

מנהלת משאבי אנוש

עדי כץ זהר

מנהלת יבוא
יקי רומנו - מנהל מחסן

יקי רומנו

מנהל תפעול
אריה בורלא - מנהל מחלקת הנדסה

אריה בורלא

מנהל מחלקת הנדסה

חיים בכר

מנהל תחום תעשייה

תומר עמרם

מנהל מכירות התקנים חכמים
דורי דרגושיץ 2

דורי דרגושיץ

מנהל תחום מפסקים ובית חכם

יגאל אלהרר

מנהל תחום תאורה

ארז אלבז

מנהל תחום בית חכם

גדי גליק

מנהל תחום התקנים משולבים
רוני אלמקייס - מנהל מכירות

רוני אלמקייס

מנהל מכירות אזורי

מנשה פריד

מנהל תחום ציוד לוחות וכלים

נמרוד פרץ

מהנדס מכירות תאורה

אייל עזרן

מנהל מכירות
אורן יצחק - מנהל מכירות

אורן יצחק

מנהל מכירות אזורי

צרו איתנו קשר